O tustu    

Jsme Tusto

V italském jazyce znamená Tusto chuť a vkus. S vaší chutí si pohrají naše jídla. Váš vkus pohladí moderní interiéry našich podniků. Naší prioritou je spokojený zákazník, proto dbáme na vstřícnost a ochotu našeho personálu. Rádi objevujeme a kombinujeme. Inspirujeme se v Itálii, kde dlouhá léta působil náš šéfkuchař Karel Tománek. Našim hlavním cílem je propojení jednoduché italské kuchyně s jednoduchostí pravého českého ležáku. Snažíme se objevovat nové chutě a nová propojení, která se mohou zdát na první pohled neslučitelná. Vyberte si jeden z našich podniků v Brně nebo ve Znojmě a vydejte se objevovat s námi.

Tusto Olympia

Tusto-Olympia je moderní podnik, v nákupním centru Olympia v Modřicích. Jsme prvním z podniků Tusto, který jsme pro vás otevřeli už v roce 2012.
Nacházíme se v prvním patře mezi MC Donald´s a KFC. Zaměřujeme se především na jednoduchou italskou kuchyni, takže můžete ochutnat naši výbornou pizzu nebo těstoviny vlastní výroby. Dále máme ve stálé nabídce italská risotta, pro udržení štíhlé linie lehké saláty či hřích v podobě domácího tiramisu, které opravdu stojí za těch pár gramů navíc.
Od pondělí do pátku pro Vás připravujeme čtyři druhy poledního menu. Navštivte nás a užijte si příjemnou atmosféru moderního interiéru a pozorujte při práci kuchařský tým v otevřené kuchyni…
Tusto Olympia patří do rodiny podniků značky Tusto, které jsou na trhu už roku 2012.

Proč Tusto?

Italština je jazyk, který je stejně jako naše mateřština plný nejrůznějších nářečí rozdělených podle oblastí. A v jednom z těchto prastarých nářečí můžeme nalézt i výraz Tusto. Pochází konkrétně z Abruzzského dialektu a označuje chuť a vkus, tedy slova, která nás vystihují. Pokud máte chuť i vkus, jsme pro Vás ideálním místem k návštěvě.